İNTERNETTEN PARA KAZANMAK ÇOK KOLAYHepimiz korkuyoruz. Yatırım yapmaktan, kendi işimizi kurmaktan, kıyıdan ayrılmaktan korkuyoruz. Sonra da gidip bu korkularını aşmış kişilerin yanında işe girip çalışıyoruz. Aldığımız maaşı beğenmeyip patronun ne kadar çok para kazandığını, hangi arabası olduğunu, nasıl bir evde yaşadığını ve de bende neden bunlar yok diye düşünüp onun şanslı olduğunu söylüyoruz. Ama düşünmediğimiz bir şey var ki o da o patronun zamanında risk aldığı ve cesaretiyle işe koyulduğu gerçeği. O, bu korkuları yenmiş ve mazeret yerine işe koyulmayı tercih edip istediği hayatı yaşamaya doğru koşmuş. Fakat bunu çoğumuz düşünmedik ve düşünmüyoruz da. Sonuç almış kişilerin neleri göze aldığını ve neleri düşünerek limandan ayrıldıklarını hiç düşünmüyoruz. Sadece arkalarından konuşmakla kendimizi tatmin ediyoruz. O kişiler başardı, peki bizden farkları neydi?  Tabi ki fırsatları görüp değerlendirme yolunu seçmeleri.
Bizler de algımızı açıp, fırsatları görüp ve bu yönde kendimizi geliştirme yolunu seçersek, inanıyorum ki bizler istediğimiz yaşamı kendimize çekebiliriz.
www.patronum.com.tr sizlere çok büyük bir fırsat sunuyor artık siz patron olacaksınız diyor.İstediğiniz kadar kazanç elde etmenizi sağlıyor.
www.patronum.com.tr ile ; çoğu insan sevmediği bir işe gitmek için  sabah 7 de uyanırken siz evinizde istediğiniz saatlerde onlardan daha fazla gelir edebilirsiniz. 

You Might Also Like

0 yorum

Flickr Images